Kadra

Nauczyciele wychowania przedszkolnego:

mgr Agnieszka Kania - wychowawczyni grupy "Słoneczka"
mgr Justyna Wala -  wychowawczyni grupy  "Zajączki"
mgr Anna Mędela - Faruga -  wychowawczyni grupy "Słoneczka" i "Zajączki"
mgr Małgorzata Skutwychowawczyni grupy "Motylki"
mgr Milena Wiera - wychowawczyni grupy "Motylki"


Nauczyciele zajęć dodatkowych:
mgr Daria Hristova - język angielski
mgr Anna Mędela - Faruga - surdo-tyflopedagog
mgr Małgorzata Fischer - religia
mgr Ewa Górska - zajęcia logopedyczne
mgr Janusz Młodzik - zajęcia rehabilitacyjne


Nazwisko i imię nauczyciela

Adres e-mail

Mędela – Faruga Anna a.medela-faruga@zspczarkow.pl
Milena Wieram. wiera@zspczarkow.pl
Kania Agnieszka a.kania@zspczarkow.pl
Skut Małgorzata m.skut@zspczarkow.pl
Wala Justyna j.wala@zspczarkow.pl
 Daria Hristova                                                    d. hristova@zspczarkow.pl
 Młodzik Janusz                                                  j.mlodzik@zspczarkow.pl
 Górska Ewa                                                        e.gorska@zspczarkow.pl



Obsługa:
p.Genowefa Kraus
p.Jolanta Kubis
p.Anna Filip
p.Ewa Cepok